Home Video Lajme
Ai është 63 vjeç, ajo 25! Çifti që vodhi spektaklin në Kanë (FOTO & VIDEO)
Ata morën të gjithë vëmendjen e mediave gjatë skenës së dhuruar në tapetin e kuq të Kanës ku ai u ul në gjunjë duke i propozuar publikisht të dashurës së tij.

Partneri është miliarderi 63 vjeçar Milos Kant, i cili ka në pronësi edhe një klub sporti në Greqi, ndërsa partnerja e tij 25 vjeçare është një shoë girl portugeze, cila quhet Marguerite Aranha.
Ata janë të fejuar prej disa kohësh dhe veprimi i Milosit tërhoqi mjaft vëmendjen e të pranishmëve në Kanë, kur Marguerite pranoi. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Isa Mustafa del "kundër" diasporës: Është më e drejtë që fituesin ta përcaktojnë qytetarët që jetojnë në Kosovë (VIDEO)
Isa Mustafa synon të bëhet President i Kosovës (VIDEO)
10 vite më parë u shënua goli më i çuditshëm në Premier League: Bent realizoi me ndihmën e një topi plastik (VIDEO)
Shikoni se si biçiklisti goditet nga kamioni
Mori lajmin e dhimbshëm, Shkurte Gashi gati rrëzohet nga skena (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media