Home Video Lajme
Ndodh në Argjentinë, trajneri godet me shuplakë stafin e tij (VIDEO)
Kemi parë plot raste ku shpesh trajneri e humbet toruan dhe i vërsulet arbitrit, por edhe kur kapet me asistentët e tij ose më keq akoma, stafin mjekësor, mes tyre fizioterapistin.

Rasti vjen nga Argjentina, ku trajneri i Tolimas, ekip kolumbian, ka goditur me shuplakë fizioterapistin e ekipit, teksa ky i fundit nuk e ka pritur dhe ka reaguar... Tolima po luante me Argentinos Juniors.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Isa Mustafa del "kundër" diasporës: Është më e drejtë që fituesin ta përcaktojnë qytetarët që jetojnë në Kosovë (VIDEO)
Isa Mustafa synon të bëhet President i Kosovës (VIDEO)
10 vite më parë u shënua goli më i çuditshëm në Premier League: Bent realizoi me ndihmën e një topi plastik (VIDEO)
Shikoni se si biçiklisti goditet nga kamioni
Mori lajmin e dhimbshëm, Shkurte Gashi gati rrëzohet nga skena (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media