Home Video Lajme
Spiropali xhelozohet nga intimiteti i letrave Rama-Basha dhe i dërgon mesazh Berishës (VIDEO)
Elisa Spiropali i ka çuar një mesazh sot ish-kryeministrit Berisha pas deklaratës së opozita nuk do të lejojë zhvillimin e zgjedhjeve në 30 qershor.

Në video mesazhin që ajo i ka dërguar Berishës, fill pas letrave publike që Rama i dërgoi Bashës, Spiropali thotë se 30 qershori do të jetë dita kur shqiptarët do të mbyllin njëherë e mirë pusetën politike.

"Koha për Dialog po mbaron dhe fushata e zgjedhjeve është pak ditë larg. Si të duan! Ne jemi edhe për pak ditë në dispozicion të dialogut. Ndërsa kush nuk e ka kuptuar akoma pse duhen bërë zgjedhjet në 30 qershor, le të rishohë shfaqjen e marrosjes së Saliut mbrëmë!:, u shpreh Spiropali.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Isa Mustafa del "kundër" diasporës: Është më e drejtë që fituesin ta përcaktojnë qytetarët që jetojnë në Kosovë (VIDEO)
Isa Mustafa synon të bëhet President i Kosovës (VIDEO)
10 vite më parë u shënua goli më i çuditshëm në Premier League: Bent realizoi me ndihmën e një topi plastik (VIDEO)
Shikoni se si biçiklisti goditet nga kamioni
Mori lajmin e dhimbshëm, Shkurte Gashi gati rrëzohet nga skena (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media