Home Video Lajme
Rama: Çfarë kërkon më shumë Ilir Meta nga Shqipëria?
Kryeministri Edi Rama po flet në Kuvend për dekretin e Metës për anulimin e datës së zgjedhjeve.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
E turpshme, i morën atletet pasi e arrestuan, policia e Korçës tallet dhe e fyen rëndë (VIDEO)
Braziliania shpërthen në lot pasi takon Messin (VIDEO)
PËRGJIMI/ "Lavdrim të mos kemi llafe, votat i dua haptas atje"
PËRGJIMI 16/ "Kam shitur votën, por dua ta shohësh që do votoj PS (VIDEO)
PËRGJIMI 15/ "T' u japim nga 30-40 mijë lekë për votë" (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media