Home Video Lajme
Ndodh në Kosovë: Edhe pse i prerë nga kosa gjarpri vazhdon të lëvizë (VIDEO)
Një ngjarje e çuditshme ka ndodhur sot në qytetin e Podujevës.

Deri sa po punonte me kosë të traktorit, një qytetar e kishte parë që e ka prerë një gjarpër.

Në një video të bërë, shihet se si gjarpri edhe pse i prerë në gjysmë, vazhdon të lëvizë.

Për më shumë shikoni videon.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Aksident në Tiranë, dy makina përfundojnë në kanal (VIDEO)
Kjo vajzë është më e guximshme se shumica e të rriturve (VIDEO)
"Rama është produkt i George Soros", gazetari investigativ zbërthen detajet: Manjati është mjeshtër (VIDEO)
Të jetosh mes skamjes dhe frikës nga gjarpërinjtë, familja Bekteshi e harruar nga shteti (VIDEO)
Plas te Juve, Ronaldo kapet me Sarrin (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media