Home Video Lajme
GOOL! Kosova nuk dorëzohet, shënon të dytin (VIDEO)
Valon Berisha ka shënuar golin e dytë për Kosovën duke e ngushtuar rezultatin në 5-2.

Anglia shënoi pesë gola rresht në pjesën e parë pasi Kosova kishte kaluar në avantazh në minutën e dytë sërish përmes Berishës.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Milani humb, por Rike Roçi zbukuron "San Siron" (VIDEO)
Ronaldo flet për gjestin në Wanda Metropolitano: Njerëzit janë budallenj dhe flasin shumë (VIDEO)
Sherr masiv mes lojtarëve të Kukësit dhe Tiranës, çfarë ndodhi në tunel pas ndeshjes (VIDEO)
Të frikësuar nga tërmeti qytetarët braktisin lokalin me "shpejtësinë e erës" (VIDEO)
Barcelona nuk di të fitojë në transfertë, mposhtet nga Granada (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media