Home Video Lajme
Barazohet përsëri rezultati në "Elbasan Arena" (VIDEO)
Shumë gola në pak minutat të pjesës së parë mes Shqipërisë dhe Islandës.

Pas barazimit të Islandës dhe golit të dytë të Shqipërisë, miqtë kanë arritur të barazojnë përsëri më
Sigthorsson në minutë e 58’.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ronaldo flet për gjestin në Wanda Metropolitano: Njerëzit janë budallenj dhe flasin shumë (VIDEO)
Sherr masiv mes lojtarëve të Kukësit dhe Tiranës, çfarë ndodhi në tunel pas ndeshjes (VIDEO)
Të frikësuar nga tërmeti qytetarët braktisin lokalin me "shpejtësinë e erës" (VIDEO)
Barcelona nuk di të fitojë në transfertë, mposhtet nga Granada (VIDEO)
Derbi është zikaltër, Interi vazhdon ecurinë fantastike (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media