Home Video Lajme
MAGJIKE/ Shqipëria shënon golin e katërt me super Cikalleshin (VIDEO)
Spektakël në “Elbasan Arena” Shqipëria ka arritur të shënoje dhe golin e 4 dhe të sigurisë për ballë Islandës.

Është Cikalleshi që ka tronditur rrjetën në minutën e 83’ por meritë patën dhe Memushaj me Roshin.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Milani humb, por Rike Roçi zbukuron "San Siron" (VIDEO)
Ronaldo flet për gjestin në Wanda Metropolitano: Njerëzit janë budallenj dhe flasin shumë (VIDEO)
Sherr masiv mes lojtarëve të Kukësit dhe Tiranës, çfarë ndodhi në tunel pas ndeshjes (VIDEO)
Të frikësuar nga tërmeti qytetarët braktisin lokalin me "shpejtësinë e erës" (VIDEO)
Barcelona nuk di të fitojë në transfertë, mposhtet nga Granada (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media