Home Video Lajme
Nuk kishte ndodhur kurrë: Shikoni pritjen spektakolare të penalltisë së Kane nga Muric
Harry Kane nuk ka mundur të shënojë ndaj Kosovës golin e gjashtë të anglezëve për shkak se Arianet Muric ia priti gjuatjen.

Kjo është hera e parë që Kanë humb një penallti dhe kjo i ka ndodhur para portierit të Kosovës.

Anglezët fituan një penallti pas ndërhyrjes së lehtë në zonë, për të cilën gjyqtari dha penallti.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Milani humb, por Rike Roçi zbukuron San Siron (VIDEO)
Ronaldo flet për gjestin në Wanda Metropolitano: Njerëzit janë budallenj dhe flasin shumë (VIDEO)
Sherr masiv mes lojtarëve të Kukësit dhe Tiranës, çfarë ndodhi në tunel pas ndeshjes (VIDEO)
Të frikësuar nga tërmeti qytetarët braktisin lokalin me "shpejtësinë e erës" (VIDEO)
Barcelona nuk di të fitojë në transfertë, mposhtet nga Granada (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media