Home Video Lajme
Fitore e madhe, lojtarët e kombëtares festojnë si të çmendur (VIDEO)
Shqipëria arriti një fitore të madhe ditën e sotme përballë një kundërshtari direkt si Islanda.

Plot 4 gola si asnjëjherë më parë në një ndeshje zyrtare djemt e Edy Rejas ja dolën në “Elbasan Arena”.

Pas ndeshjes djemt kuqezi festuan me tifozët në shkallët e stadiumit, por një festë e çmendur është realizuar dhe në dhomat e zhveshjes.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Milani humb, por Rike Roçi zbukuron "San Siron" (VIDEO)
Ronaldo flet për gjestin në Wanda Metropolitano: Njerëzit janë budallenj dhe flasin shumë (VIDEO)
Sherr masiv mes lojtarëve të Kukësit dhe Tiranës, çfarë ndodhi në tunel pas ndeshjes (VIDEO)
Të frikësuar nga tërmeti qytetarët braktisin lokalin me "shpejtësinë e erës" (VIDEO)
Barcelona nuk di të fitojë në transfertë, mposhtet nga Granada (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media