Home Video Lajme
Ndeshja përfundoi me fitoren e Shqipërisë, por a e patë si e "dogjën" Oriola dhe Kejvina? (VIDEO)
Ditën e djeshme në “Elbasan Arena” u mbajt ndeshja e shumëpritur Shqipëri-Islandë.

Ndeshja përfundoi me rezultatin 4-2 ku Shqipëria arriti të mposhtë kundërshtarin me këtë rezultat mjaft të mirë.

Të pranishëm në stadium për të mbështetur Kombëtaren Shqiptare kanë qenë një numër i lart tifozësh, meghithatë vëmendjen e kanë tërhequr dy modelet e njohura, Kejvina dhe Oriola.

Vajzat kanë publikuar në Instagram një video teksa këndojnë këngën “Xhamadani vija-vija” dhe bëjnë shqiponjën me duar.

Sigurisht mjaft tërheqëse dhe seksi ato kanë ‘djegur’ edhe më shumë atmosferën.

Gjatë gjithë ndeshjes ato kanë shijuar në maksimum çdo gol dhe emocionet i kanë përcjellë edhe tek ndjekësit e tyre.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ronaldo flet për gjestin në Wanda Metropolitano: Njerëzit janë budallenj dhe flasin shumë (VIDEO)
Sherr masiv mes lojtarëve të Kukësit dhe Tiranës, çfarë ndodhi në tunel pas ndeshjes (VIDEO)
Të frikësuar nga tërmeti qytetarët braktisin lokalin me "shpejtësinë e erës" (VIDEO)
Barcelona nuk di të fitojë në transfertë, mposhtet nga Granada (VIDEO)
Derbi është zikaltër, Interi vazhdon ecurinë fantastike (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media