Home Video Lajme
Capital T vjen me super-ofertë për fansat e tij pas ndeshjeve të Shqipërisë dhe Kosovës (VIDEO)
Këngëtari i mirënjohur kosovar, Trim Ademi i njohur si Capital T, është entuziazmuar me ndeshjen e sotme të Kosovës ndaj Anglisë dhe Kombëtaren e Shqipërisë.

"Sot i kemi shënuar shtatë gola kundër dy ekipe shumë të forta evropiane, Kosovë dhe Shqipëri. Jam shumë i lumtur dhe shumë krenar me këtë rast do ta bëjë super-ofertë për koncertin në Tiranë, Zona A 10 euro, zona B 5 euro. Ju pres me 19 shtator në Tiranë. Jemi më të mirët", ka thënë Capital T në një video të postuar në Facebook.

Capital T është djali i kryetarit të Federatës së Futbollit të Kosovës Agim Ademi.

Kujtojmë se Kosova humbi nga Anglia me rezultat 5:3 kurse Shqipëria e mposhti Islandën me shifrat 4:2.

Këto ndeshje i takuan kualifikimeve për Kampionatin Evropian Euro 2020.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Milani humb, por Rike Roçi zbukuron "San Siron" (VIDEO)
Ronaldo flet për gjestin në Wanda Metropolitano: Njerëzit janë budallenj dhe flasin shumë (VIDEO)
Sherr masiv mes lojtarëve të Kukësit dhe Tiranës, çfarë ndodhi në tunel pas ndeshjes (VIDEO)
Të frikësuar nga tërmeti qytetarët braktisin lokalin me "shpejtësinë e erës" (VIDEO)
Barcelona nuk di të fitojë në transfertë, mposhtet nga Granada (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media