Home Video Lajme
Mungonte në autobus, Reja kthehet dhe merr Gjasulën nga intervista (VIDEO)
Një moment i cili mund të konsiderohet qesharak është regjistruar gjatë intervistës së Klaus Gjasulës. Mesfushori, i cili ishte protagonist i një ndeshje shumë të mirë dhe me personalitet në rolin e tij të në fushë, teksa po shpjegonte përshtypjet për fitoren ndaj Islandës, është thërritur nga trajneri Reja pasi autobusi ishte bërë gati për t’u nisur.

Reja është afruar te lojtari duke i kërkuar të mos fliste më pasi duhej të largohej. Gjasula, ashtu si edhe në fushë i është përgjigjur menjëherë urdhrave të trajnerit italian, ndërsa kërkoi falje për nxitimin duke u shkëputur me stil nga intervista.

Gjasula në këtë ndeshje është vlerësuar si një nga më të mirët në fushë për Shqipërinë, teksa nuk munguan vlerësimet edhe nga Reja, megjithatë italiani edhe pse e kishte një nga më të besuarit në fushë, nuk i toleroi vonesën për në autobus.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ronaldo flet për gjestin në Wanda Metropolitano: Njerëzit janë budallenj dhe flasin shumë (VIDEO)
Sherr masiv mes lojtarëve të Kukësit dhe Tiranës, çfarë ndodhi në tunel pas ndeshjes (VIDEO)
Të frikësuar nga tërmeti qytetarët braktisin lokalin me "shpejtësinë e erës" (VIDEO)
Barcelona nuk di të fitojë në transfertë, mposhtet nga Granada (VIDEO)
Derbi është zikaltër, Interi vazhdon ecurinë fantastike (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media