Home Video Lajme
Aurela Hoxha ja merr valles së Tropojës me minibikini, acarohen fansat (VIDEO)
View this post on Instagram

For every minute you are angry you lose sixty seconds of happiness... keshtu qe hajde ta vallzojna vallen e Tropojes 🥳😍😅

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

Modelja Aurela Hoxha tashmë shijon suksesin e saj në biznesin që ka ngritur në Spanjë. E rrethuar nga një jetë luksoze, Aurelën e shikojmë në vendet më të bukura, hipur mbi jahteduke shijuar jetën.

Modelja bukuroshe ka postuar një video në rrjete sociale, teksa kërcen vallen e Tropojës në një jaht, e veshur me bikini minimaliste, që i nxjerrin të pasmet zbuluar. Kjo ka bërë që ndjekësit të vërsulen në komente ofenduese ndaj saj, duke e etiketuar si ‘baltosje’ e folklorit.

“Kjo nuk është këngë për t’u kërcyer me ktë zhveshje. Është një perlë e folklorit shqiptar po që shumë gjynah sepse nuk i shkon për shtat kjo video,”- shkruan një komentues.

“Po kërcehet veshur jo zhveshur si i ul vlerën këngës e traditave tona me bythë përjashta,”- vijon një tjetër.

“Le nam gjdo video e ke duke kercyer që të dalë trupi mirë gjasme,”- shkruan një tjetër ndjekës.

“Të kisha heq dhe unë Brinjët po me kaq krenari dhe vetëbesim do dilja para kameras,”- vijon një komentues.

“Trupi yll e mendja fyll … Gjithsesi rënsi ka që e ke knaq lokun që t’ka filmu,”– shkruan një ndjekës.

Aurela Hoxha nuk ka nguruar t’i përgjigjet çdo ndjekësi që ka ofenduar dhe kritikuar në profilin e saj.

“Epo në plazh nuk mund të ketë njeri me vete veshje tradicionale. Më falni!”- i është përgjigjur Aurela.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ronaldo flet për gjestin në Wanda Metropolitano: Njerëzit janë budallenj dhe flasin shumë (VIDEO)
Sherr masiv mes lojtarëve të Kukësit dhe Tiranës, çfarë ndodhi në tunel pas ndeshjes (VIDEO)
Të frikësuar nga tërmeti qytetarët braktisin lokalin me "shpejtësinë e erës" (VIDEO)
Barcelona nuk di të fitojë në transfertë, mposhtet nga Granada (VIDEO)
Derbi është zikaltër, Interi vazhdon ecurinë fantastike (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media