Home Video Lajme
Donte t'i vidhte dyqanin, 82 vjeçarja bën për spital hajdutin (VIDEO)
Ky është momenti kur një shitëse 82 vjeçe përballet me një hajdut i cili hyri për të vjedhur në dyqanin e saj.

Në pamjet filmike do të shikoni se si e moshura përballet me hajdutin dhe e godet atë në kokë me shkopin e saj për ecje.

Fatmirësisht 82 vjeçarja pësoi lëndime të vogla.

Lidhur me këtë ngjarje, policia ka arritur të arrestojë një 28-vjeçar, i cili dyshohet për këtë grabitje.

Ngjarja ndodhi në një dyqan në Stoke, Trent.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Milani humb, por Rike Roçi zbukuron San Siron (VIDEO)
Ronaldo flet për gjestin në Wanda Metropolitano: Njerëzit janë budallenj dhe flasin shumë (VIDEO)
Sherr masiv mes lojtarëve të Kukësit dhe Tiranës, çfarë ndodhi në tunel pas ndeshjes (VIDEO)
Të frikësuar nga tërmeti qytetarët braktisin lokalin me "shpejtësinë e erës" (VIDEO)
Barcelona nuk di të fitojë në transfertë, mposhtet nga Granada (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media