Home Video Lajme
"Vajte 28 vjeç", gjyshi i kërkon Gentës të martohet në mënyrën më epike (VIDEO)
Prej disa ditësh Genta Gjalpi e "Big Brother", ndodhet në fshat në shtëpinë e gjyshërve dhe na ka kënaqur me videot që poston çdo ditë duke na treguar jetën në fshat apo kohën që kalon me gjyshërit.

Mbrëmjen e sotme Genta ka postuar në Instastory disa video ku shihet duke biseduar me gjyshin. Ky i fundit e pyet Gentën sa vjeç është dhe kur ajo i thotë 28, gjyshi e hedh fjalën tek martesa.

"Martohu demek se shumë e zgjate", shkruan Genta krah videos që me siguri i ka bërë të qeshin ndjekësit e saj.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Milani humb, por Rike Roçi zbukuron "San Siron" (VIDEO)
Ronaldo flet për gjestin në Wanda Metropolitano: Njerëzit janë budallenj dhe flasin shumë (VIDEO)
Sherr masiv mes lojtarëve të Kukësit dhe Tiranës, çfarë ndodhi në tunel pas ndeshjes (VIDEO)
Të frikësuar nga tërmeti qytetarët braktisin lokalin me "shpejtësinë e erës" (VIDEO)
Barcelona nuk di të fitojë në transfertë, mposhtet nga Granada (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media