Home Video Lajme
Kështu është kur do t'i lësh fansat pa frymë, Encës i ndodh e papritura gjatë videos (VIDEO)
View this post on Instagram

Meqe familjareve te mi nuk ju jepet shume per foto,Ju pershendes me nje video duke ngrene fruta derisa me ngel nje fare rrushi ne fyt 😂🤣 po ju ku po i kaloni pushimet ? #rixosmoments

A post shared by ENCA (@enca) on

Pas një vere plot koncerte, Enca ka gjetur më në fund kohën për pushime dhe ndodhet në Belek, Turqi në një resort luksoz, së bashku me familjen e saj.

Në videon e fundit Enca shfaqet duke ngrënë një pjatë me fruta teksa bën një video.

Mirëpo në një moment ajo shtrembron fytyrën pasi i ngel një farë rrushi në fyt.

"Meqe familjareve te mi nuk ju jepet shume per foto, ju pershendes me nje video duke ngrene fruta derisa me ngel nje fare rrushi ne fyt, po ju ku po i kaloni pushimet?", shkruan Enca krah videos.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Milani humb, por Rike Roçi zbukuron "San Siron" (VIDEO)
Ronaldo flet për gjestin në Wanda Metropolitano: Njerëzit janë budallenj dhe flasin shumë (VIDEO)
Sherr masiv mes lojtarëve të Kukësit dhe Tiranës, çfarë ndodhi në tunel pas ndeshjes (VIDEO)
Të frikësuar nga tërmeti qytetarët braktisin lokalin me "shpejtësinë e erës" (VIDEO)
Barcelona nuk di të fitojë në transfertë, mposhtet nga Granada (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media