Home Video Lajme
Ronaldo flet për gjestin në Wanda Metropolitano: Njerëzit janë budallenj dhe flasin shumë (VIDEO)
Cristiano Ronaldo nuk ndihet aspak mirë kur dëgjon teoritë e njerëzve dhe gazetarëve, për veprimin e tij me dorë gjatë ndeshjes me Atletico Madrid.

Portugezi humbi një rast për gol në minutat e fundit te ndeshjes për Juventusin, dhe pas rastit bëri një gjest me dorë të cilin tifozët e “Los Colchoneros” e morën si ofendim ndaj tyre, pasi në, Itali, veprimi i Ronaldos, përkthehet si frikë apo druajtje.

Mirëpo, pas ndeshjes, Ronaldo tha vetëm “Mëso, duhet të mësoni” kur u pyet për atë veprim.

Ronaldo e shënoi golin e fitores, nga pika e penalltisë, në ndeshjen kundër Hellas Veronas të shtunën. Pas ndeshjes, ai u pyet sërish për veprimin e tij, dhe u shpreh: “Njerëzit flasin shumë. Kjo është e gjitha. Njerëzit janë budallenj dhe flasin shumë”.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
33 orë me dhimbje, aktorja e famshme publikon videon e lindjes (VIDEO)
Ambasada amerikane paralajmëron zgjerimin e "listës së zezë" pas Llallës, Doshit dhe Dakos (VIDEO)
Endri Prifti në "kurthin" e lojërave të fatit, këngëtari tregon si humbi shtëpinë (VIDEO)
Një gol i mjafton Sheffield për të mposhtur Arsenalin (VIDEO)
Arsenali befasohet nga Sheffield United (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media