Home Video Lajme
"Ku e ke burrin", shoqja e ngushtë i "fut xixat" Jonida Vokshit për Besnikun (VIDEO)
View this post on Instagram

Ku e ke burrin?

A post shared by Jonida Vokshi (@jonidavokshiofficial) on

Aktorja Jonida Vokshi u martua një muaj më parë dhe mikesha e saj e ngushtë, nuk nguron t’i fusë në mendje dyshimet pas martese. Në një bisedë të sinqertë mes shoqesh, Jonida Vokshi i tregon se jeta bashkëshortore është yll, dhe ja sugjeron të gjithave.

Por, në një moment mikesha e saj e ndërpret: “Ku e ke burrin?”, ndërkohë që kthen kamerën nga Besnik Krapi, që i është shtruar muhabetit me një vajzë bjonde.

Jonida Vokshi publikoi videon spontane që kishte xhiruar në një përqafim dhe bisedë të ngrohtë me mikeshën e saj.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Aksident i frikshëm në autostradën Prishtinë-Shkup, përmbyset kamioni (VIDEO)
Ozil rrëfen momentet e tmerrit: Pata frikë për gruan time (VIDEO)
Këngëtarja e njohur rrëzohet keq skena duke kënduar, momenti shkaktoi të qeshura (VIDEO)
Një betejë e vërtetë: Policia detyrohet të lirojë djalin e "El Chapo-s" pasi karteli nisi luftë frontale
Janë ndarë paqësisht! Kjo video tregon qartë raportin e Kylie dhe Travis pas ndarjes (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media