Home Video Lajme
"Çmendet" Fero, nuk la gjë pa thënë publikisht për Noizyn, Unikkatil dhe S4MM (VIDEO)
View this post on Instagram

Fero kungja Unikkatilit ! Çfar mendim keni?!

A post shared by Hip Hop Shqip (@hip.hop.shqip_) on

Reperi i njohur Fero është shumë aktiv në rrjete sociale. Ai poston vazhdimisht foto ose video nga më të ndryshmet por këtë herë padyshim që i ka çuditur të gjithë.

Tashmë është e ditur që Fero nuk ka marrëdhënie të mira me reperët shqiptarë dhe me videot e publikuara së fundmi në Instastoryn e tij ç’nuk thotë për to, kryesisht për Noizyn, Unikkatilin dhe S4MM. Videot janë realizuar teksa ai po ecte me makinë dhe në njërën prej tyre, ai e ka ndaluar makinën para një picerie duke thënë që aty punon Unikkatili.

Përsa i përket Noizyt dhe S4MM, Fero i ka ofenduar reperët me fjalë nga më të pistat të cilat mund t’i dëgjoni në video.


View this post on Instagram

Fero lun qoke me Noizy & S4MM 🤣 Tag dike me pa

A post shared by Hip Hop Shqip (@hip.hop.shqip_) on

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Aksident i frikshëm në autostradën Prishtinë-Shkup, përmbyset kamioni (VIDEO)
Ozil rrëfen momentet e tmerrit: Pata frikë për gruan time (VIDEO)
Këngëtarja e njohur rrëzohet keq skena duke kënduar, momenti shkaktoi të qeshura (VIDEO)
Një betejë e vërtetë: Policia detyrohet të lirojë djalin e "El Chapo-s" pasi karteli nisi luftë frontale
Janë ndarë paqësisht! Kjo video tregon qartë raportin e Kylie dhe Travis pas ndarjes (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media