Home Video Lajme
"Nëse e fitoni titullin, do të zhvishem lakuriq", "Miss Bumbum" bën premtimin e madh për Chelsea-n (VIDEO)
Jessica Lopez konsiderohet si njëra prej tifozeve më tërheqëse në ishull.

Lopez e cila quhet ndryshe "Miss Bumbum", është një tifoze e flaktë e Chelseat.

Prandaj, nuk është për t’u habitur që një deklaratë e saj së fundmi do t’i motivojë futbollistët e Chelseat të fitojnë titullin këtë vit.

Ajo ka premtuar se do të zhvishet, dhe natyrisht kjo kërkesë do të "konsiderohet nga lojtaret e Frank Lampard.

“Unë i shikoj ndeshjet e Chelseat sa herë që mundem. Nëse ata e fitojnë titullin, unë do të zhvishem lakuriq”, tha Jessica, citon “Daily Star”.

“Ka shumë futbollistë të mirë në Premier League, por unë do të doja Teemu Pukkin në edicionin e ardhshëm në "Stamford Bridge", shtoi ai.

Jessica ka prejardhje nga Brazili, kështu që nuk është çudi nëse ajo do ta fitojë konkursin "Miss Bumbum"./Zeri/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Femra që preken dhe puthen, klipi i fundit i Noizy-t është flakë fare (VIDEO)
Aksident i frikshëm në autostradën Prishtinë-Shkup, përmbyset kamioni (VIDEO)
Ozil rrëfen momentet e tmerrit: Pata frikë për gruan time (VIDEO)
Këngëtarja e njohur rrëzohet keq skena duke kënduar, momenti shkaktoi të qeshura (VIDEO)
Një betejë e vërtetë: Policia detyrohet të lirojë djalin e "El Chapo-s" pasi karteli nisi luftë frontale

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media