Home Video Lajme
Policët përfundojnë në det gjatë ndjekjes së gomones, ky është gjesti i 4 trafikantëve (VIDEO)
Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në brigjet e ishullit Malaga në Spanjë. Tre efektivë policie, të cilët po ndiqnin disa trafikantë droge, kanë rrezikuar të humbnin jetën, gjatë operacionit.

Gjatë ndjekjes, gomonia e tyre është përplasur me atë të trafikantëve, ndërsa tre policët përfunduan në det.

Ndryshe nga ç’mund të mendosh, katër trafikantët i erdhën në ndihmë policëve duke i shpëtuar jetën. Pas "operacionit" të shpëtimit katër trafikantët u arrestuan, ndërsa në gomone iu gjetën tre ton kanabis.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Femra që preken dhe puthen, klipi i fundit i Noizy-t është flakë fare (VIDEO)
Aksident i frikshëm në autostradën Prishtinë-Shkup, përmbyset kamioni (VIDEO)
Ozil rrëfen momentet e tmerrit: Pata frikë për gruan time (VIDEO)
Këngëtarja e njohur rrëzohet keq skena duke kënduar, momenti shkaktoi të qeshura (VIDEO)
Një betejë e vërtetë: Policia detyrohet të lirojë djalin e "El Chapo-s" pasi karteli nisi luftë frontale

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media