Home Video Lajme
"Ups, më kapen kamerat", tërbim dhe buzëqeshje nga gruaja e futbollistit (VIDEO)
Pasi fitoi derbin kundër Wislës me golin e rumunit Sergiu Hanca, Cracovia u ndal të dielën në shtëpi nga Gornik. Ndeshja u mbyll barazim 1-1 dhe vendasit humbën mundësinë për të dalë në krye të renditjes.

Gjatë kësaj përballje ra në sy edhe përjetimi i veçantë i gruas së ish-lojtarit të Dinamo Bucurestit, Andreea Hanca. Bukuroshja brune nuk arriti të kontrollonte emocionet gjatë kësaj sfide dhe kamerat kapën çaste nga "shpërthimi" i saj.

Andreea e kuptoi në një moment se kamerat ishin fiksuar te fytyra e saj dhe në vend të ulërimave dhe britmave u rikthye buzëqeshja e saj.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Femra që preken dhe puthen, klipi i fundit i Noizy-t është flakë fare (VIDEO)
Aksident i frikshëm në autostradën Prishtinë-Shkup, përmbyset kamioni (VIDEO)
Ozil rrëfen momentet e tmerrit: Pata frikë për gruan time (VIDEO)
Këngëtarja e njohur rrëzohet keq skena duke kënduar, momenti shkaktoi të qeshura (VIDEO)
Një betejë e vërtetë: Policia detyrohet të lirojë djalin e "El Chapo-s" pasi karteli nisi luftë frontale

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media