Home Video Lajme
Twerk në mes të palestrës, nuk përmbahet Linda Halimi (VIDEO)
View this post on Instagram

🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤷🏻‍♀️I’ve lived in #atlanta too long... somebody come get me outta here 😂😂😂😂😂😂🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️ @beyonce #twerk

A post shared by ♈️LINDITA♈️ (@linditaworld) on

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Linda Halimi mjaft e suksesshme në muzikë, është pëlqyer dhe vazhdon të ndiqet akoma nga të rinjtë për vokalin e saj unik.

Ajo prej kohësh jeton jashtë Shqipërisë dhe sëbashku me partnerin e saj Davon Edwards, janë bërë prindër së një vajze.

Këngëtarja shqiptare është shumë aktive në rrjetet sociale ku shpesh herë poston foto dhe video teje provokuerse.

Sëfundmi në një postim në rrjetet sociale Linda ka postuar një video ku shfaqet në palqestër duke e u stërvitur e më pas ia nis të kërcejë twerk.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Femra që preken dhe puthen, klipi i fundit i Noizy-t është flakë fare (VIDEO)
Aksident i frikshëm në autostradën Prishtinë-Shkup, përmbyset kamioni (VIDEO)
Ozil rrëfen momentet e tmerrit: Pata frikë për gruan time (VIDEO)
Këngëtarja e njohur rrëzohet keq skena duke kënduar, momenti shkaktoi të qeshura (VIDEO)
Një betejë e vërtetë: Policia detyrohet të lirojë djalin e "El Chapo-s" pasi karteli nisi luftë frontale

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media