Home Video Lajme
U rrëzua gjatë kërcimit, Alba tregon si e përjetoi momentin e sikletshëm (VIDEO)
Balerina e njohur Alba Hoxha është shumë e komentuar në rrjetet sociale, nga ku merr gjithnjë vëmëndje. Prezantuesja e njohur e motit është po ashtu balerinë në spektaklin ‘Dance With Me’, ku ajo shoqëron personazhet VIP.

Bukuroshja ka postuar në llogarinë e saj personale në instagram, ku numëron fansa të shumtë, një moment të netëve live ku duket e shoqëruar nga Valer Kolnikaj. Të gjithë e dimë aftësinë e Albës për të kërcyer e për të bërë padjeshka të arrira, por mesa duket në një moment gjërat nuk shkuan mirë.

Alba ka publikuar një video ku duket me Valerin, e tenton të bëjë një padjeshkë. Por ajo e ka humbur ekuilibrin dhe është rrëzuar. Megjithatë kjo rënie i dha forcë, pasi u ngit menjëherë dhe arriti t’a bënte në mënyrë të përkryer.

“Epo gjëra që ndodhin janë. Në jetë shpesh ndeshemi me pengesa e rrëzime dhe nuk është dështim nëse rrëzohesh, por është sukses nëse arrin të ringrihesh”,-është shprehur balerina e njohur Alba. Bukuroshja e ktheu këtë moment në forcë, duke treguar se nuk ka rëndësi sa herë bie, por sa herë arrin të ringrihesh.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Femra që preken dhe puthen, klipi i fundit i Noizy-t është flakë fare (VIDEO)
Aksident i frikshëm në autostradën Prishtinë-Shkup, përmbyset kamioni (VIDEO)
Ozil rrëfen momentet e tmerrit: Pata frikë për gruan time (VIDEO)
Këngëtarja e njohur rrëzohet keq skena duke kënduar, momenti shkaktoi të qeshura (VIDEO)
Një betejë e vërtetë: Policia detyrohet të lirojë djalin e "El Chapo-s" pasi karteli nisi luftë frontale

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media