Home Video Lajme
Lamtumirë flok brunë, si duket Albana Osmani me look-un e ri (VIDOE)
View this post on Instagram

🌸

A post shared by ALBANA OSMANI (@albanaosmani1) on

Nëse ishit mësuar ta shihnit Albana Osmanin me flokë të errët, duhet të dini se ajo nuk është më brune!

Me ardhjen e vjeshtës, si të gjitha vajzat VIP të shoëbiz-it edhe Albana ndryshoi look.

Tashmë ajo është një kokëkuqe seksi dhe pamjen e re e ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram.

Albana ka publikuar një video teksa shfaqet në makinë duke kënduar, ndërsa të gjithë kanë vënë re ndryshimin.

Menjëherë ndjekësit që e kanë komplimentuar moderatoren për pamjen që i ka pëlqyer shumë.

Duhet ta pranojmë, Albana duket yll me flokët e reja!

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Femra që preken dhe puthen, klipi i fundit i Noizy-t është flakë fare (VIDEO)
Aksident i frikshëm në autostradën Prishtinë-Shkup, përmbyset kamioni (VIDEO)
Ozil rrëfen momentet e tmerrit: Pata frikë për gruan time (VIDEO)
Këngëtarja e njohur rrëzohet keq skena duke kënduar, momenti shkaktoi të qeshura (VIDEO)
Një betejë e vërtetë: Policia detyrohet të lirojë djalin e "El Chapo-s" pasi karteli nisi luftë frontale

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media