Home Video Lajme
"Rritem çdo ditë", modelja e famshme del zhveshur në muajin e fundit të shtatzanisë (VIDEO)
Ashley Graham ka postuar një video krejtësisht e zhveshur, pasi u tha fansave se po ‘rritet çdo ditë’, shkruan TheSun.

Modelja 31-vjeçare njoftoi se po pret fëmijën e saj të par, dhe prej ditësh po i mban të informuar fansat në Instagram.

Së fundi, ylli tronditi ndjekësit e saj kur u zhvesh lakuriq për të treguar ndryshimin në trupin e saj.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Femra që preken dhe puthen, klipi i fundit i Noizy-t është flakë fare (VIDEO)
Aksident i frikshëm në autostradën Prishtinë-Shkup, përmbyset kamioni (VIDEO)
Ozil rrëfen momentet e tmerrit: Pata frikë për gruan time (VIDEO)
Këngëtarja e njohur rrëzohet keq skena duke kënduar, momenti shkaktoi të qeshura (VIDEO)
Një betejë e vërtetë: Policia detyrohet të lirojë djalin e "El Chapo-s" pasi karteli nisi luftë frontale

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media