Home Video Lajme
Gjermania 'dopietë' përballë Argjentinës (VIDEO)
Eshtë zhbllokuar miqësorja e luksit.

Gjermania ka arritur të shënojë dy gola përballë Argjentinës.

Fillimisht ndeshja u zhbllokua në minutën e 15' me yllin e Byernit, Gnabry.

Goli i dytë u shënua nga Havertz K. në minutën e 22'.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Femra që preken dhe puthen, klipi i fundit i Noizy-t është flakë fare (VIDEO)
Aksident i frikshëm në autostradën Prishtinë-Shkup, përmbyset kamioni (VIDEO)
Ozil rrëfen momentet e tmerrit: Pata frikë për gruan time (VIDEO)
Këngëtarja e njohur rrëzohet keq skena duke kënduar, momenti shkaktoi të qeshura (VIDEO)
Një betejë e vërtetë: Policia detyrohet të lirojë djalin e "El Chapo-s" pasi karteli nisi luftë frontale

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media