Home Video Lajme
Miqësorja e luksit Gjermani-Argjentinë mbyllet në barazim (VIDEO)
Gjermania dhe Argjentina kanë barazuar 2-2 në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Sigal Iduna Park të Dortmundit.

Katër herë kampionët e Botës kaluan të parët në epërsi me golin e Gnabry në minutën e 16-të të ndeshjes.

Rezultatin e dyfishoi Hvartz në minutën e 22-të.

Me dy gola epërsi për Gjermaninë përfundoi pjesa e parë e këtij takimi.

Në gjysmën e dytë Argjentina u rikthye duke arritur të barazoj rezultatin.

Fillimisht Alario ngushtoi rezultatin, e më pas Ocampos barazoi atë në minutën e 85-të.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Femra që preken dhe puthen, klipi i fundit i Noizy-t është flakë fare (VIDEO)
Aksident i frikshëm në autostradën Prishtinë-Shkup, përmbyset kamioni (VIDEO)
Ozil rrëfen momentet e tmerrit: Pata frikë për gruan time (VIDEO)
Këngëtarja e njohur rrëzohet keq skena duke kënduar, momenti shkaktoi të qeshura (VIDEO)
Një betejë e vërtetë: Policia detyrohet të lirojë djalin e "El Chapo-s" pasi karteli nisi luftë frontale

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media