Home Video Lajme
Këngëtarja e njohur rrëzohet keq skena duke kënduar, momenti shkaktoi të qeshura (VIDEO)
Lady Gaga është një ndër artistet më të famshme në botë. Me shumë fansa kudo, ajo ka arritur të fitojë një popullaritet të jashtëzakonshëm.

Krijuesja e hitit ‘Shallow’ është shumë e lidhur me ndjekësit e saj, dhe nuk nguron të jetë në kontakt të vazhdueshëm me ta. Ajo ka dhënë një shfaqje në Las Vegas, nga ku ka ndodhur një e papritur jo e këndshme për artisten.

Në një video, Lady duket duke kërcyer me një prej fansave, kur ky i fundit ka humbur ekuilibrin, dhe të dy kanë rënë përtokë. Fatmirësisht nuk ishte serioze, dhe Lady u dëgjua të thoshte që ishte mirë. Më poshtë ju sjellim videon.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Albeu.com ju sjell pamje reth atmosferës në "Air Albania Stadium" (VIDEO)
Shqiptarë nga Anglia dhe Maqedonia e Veriut për të parë Shqipëri-Francë (VIDEO)
"Na mungon", Jul Deda tregon pengun e madh që i mbeti nga Dr. Flori (VIDEO)
ITALI/ Pamje të frikshme, orteku merr çdo gjë që i del para (VIDEO)
Këngë e valle, Saimir Tahiri "i vë flakën" skenës (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media