Home Video Lajme
Ozil rrëfen momentet e tmerrit: Pata frikë për gruan time (VIDEO)
Mesut Ozil dhe Sead Kolasinac u sulmuan disa muaj më parë nga dy grabitës, me ngjarjen që bëri xhiron e Botës. Edhe pse ka kaluar disa kohë nga ajo ngjarje, Ozil ka folur së fundmi, ku ka zbuluar se frika më e madhe për të ishte gruaja e tij, që në ato momente ndodhej në makinë.

“Ata ishin të armatosur, kisha frikë për gruan time. E pamë që kishin armë dhe po bërtisnin. U drejtuan nga Kolasinac dhe i kërkuar orën, por Sead u tregua vërtet i guximshëm dhe sulmoi një nga grabitësit. Tjetri, i cili ishte në motor, qëndroi para makinës time që mos të më linte të lëvizja.

Pata shumë frikë për gruan time. Ne sapo ishim martuar dhe kisha frikë se mos i ndodhte gjë asaj. Mendova se mund të hapnin derën e saj, kështu që dola të qëndroja para derës që ta mbaja të mbyllur. Gjithashtu pata frikë edhe për Sead, ndërsa për veten time nuk mendova fare.”
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Plisat i vënë flakën, dhurojnë spektakël në rrugën drejt stadiumit (VIDEO)
Tifozat "Kuq e Zi" nisen drejt stadiumit, super atmosferë (VIDEO)
Albeu.com ju sjell pamje reth atmosferës në "Air Albania Stadium" (VIDEO)
Shqiptarë nga Anglia dhe Maqedonia e Veriut për të parë Shqipëri-Francë (VIDEO)
"Na mungon", Jul Deda tregon pengun e madh që i mbeti nga Dr. Flori (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media