Home Video Lajme
Aksident i frikshëm në autostradën Prishtinë-Shkup, përmbyset kamioni (VIDEO)
Një aksident ka ndodhur në autostradën Prishtinë-Shkup, ku një kamion është rrokullisur.

Indeksonline mëson se nga ky vetaksident ka Të lënduar.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes dhe po e heton rastin.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Presidenti i UEFA-s, Ceferin dhe kreu i FSHF, Armand Duka vizitojnë "Muzeun e Stadiumit" (VIDEO)
Elefantë "ushtarë" dhe "futbollistë", evente të tilla organizohen larg Europës (VIDEO)
Plisat i vënë flakën, dhurojnë spektakël në rrugën drejt stadiumit (VIDEO)
Tifozat "Kuq e Zi" nisen drejt stadiumit, super atmosferë (VIDEO)
Albeu.com ju sjell pamje reth atmosferës në "Air Albania Stadium" (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media