Home Video Lajme
Femra që preken dhe puthen, klipi i fundit i Noizy-t është flakë fare (VIDEO)
Pak minuta më parë Noizy ka hedhur në treg këngën e tij në bashkëpunim me dy artistë të huaj.

Kënga mban titullin “Colpo Grosso” dhe që në minutat e para të publikimit ka rrëmbyer vëmendjen e publikut.

Kënga sigurisht është shoqëruar edhe me videoklip dhe në të ka skena të nxehta me femra.

Ato puthen dhe përkëdhelen me njëra-tjetrën dhe sigurish ndonjëherë padashje prekin edhe reperët.

Pjesën e tij të tekstit Noizy e këndon në shqip dhe e ndërthur me disa fjalë anglisht.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Albeu.com ju sjell pamje reth atmosferës në "Air Albania Stadium" (VIDEO)
Shqiptarë nga Anglia dhe Maqedonia e Veriut për të parë Shqipëri-Francë (VIDEO)
"Na mungon", Jul Deda tregon pengun e madh që i mbeti nga Dr. Flori (VIDEO)
ITALI/ Pamje të frikshme, orteku merr çdo gjë që i del para (VIDEO)
Këngë e valle, Saimir Tahiri "i vë flakën" skenës (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media