Home Video Lajme
Dalin pamjet, momenti ku familja e Andi Malokut merr lajmin e vdekjes (VIDEO)
Ka ndërruar jetë Andi Maloku, shoferi i prokurorit Ndoja të cilit iu bë atentat më datë 1 nëntor në Durrës.

Maloku mori dy plumba, një në shtyllë kurrizore dhe një në kraharor teksa mundohej të nxirrte makinën nga rruga, ditën e që Ndoja u sulmua nga dy kallashnikovë pranë mbikalimit të Shkozetit.

Të plagosur mbetën edhe prokurori Ndoja bashkë me mikun e tij Landi Muharremi që ndodhej në të njëjtin automjet.

Pavarësisht ndihmës mjekësore që mori në Spitalin e Traumës, ish-efektivi i policisë nuk u ka shpëtuar dot plagëve të marra dhe sot, gjashtë ditë pas atentatit ka ndërruar jetë.

Në videon e bashkëngjitur lajmit janë pamjet e fundit në spital ku familja e shoferit merr lajmin e rëndë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nuk ka qetësi për Neymar, sulmohet në fushë nga tifozët e PSG (VIDEO)
Henry prezantohet tek ekipi i ri, plas gallata në studio (VIDEO)
Ankohen bizneset e Prishtinës për taksën vjetore, kërkojnë lehtësira dhe jo pengesa (VIDEO)
Zhgënjen Dortmund, bllokohet në shtëpi nga Paderborn (VIDEO)
Mbrojtësi i Kombëtares shkakton autogol në derbin e përjetshëm (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media