Home Video Lajme
Dalin pamjet: Si u plagosën 2 tifozët skocez në Romë (VIDEO)
ublikohen pamjet nga dhuna e treguar ndaj tifozëve të Celtic në Romë, ku mbeten të plagosur dy tifozë skocez.

Në pamjet e publikuara në rrjetet sociale shihet qartë huliganizmi i një grupi tifozësh të Lazios, të cilët të maskuar kanë sulmuar me mjete të forta dhe të ftohta tifozët miq. Përplasja mes grupeve ka sjellë kaos në qytet, me policinë italiane që ka marrë masa për të shmangur një tjetër përplasje mes tyre.

Rreth 1500 oficerë policie kanë zbritur në terren, teksa mendohet se 9000 tifozë të Celtic kanë udhëtuar drejt Italisë për të qënë prezent në ndeshjen e "Olimpico", e vlefshme për grupet e Europa League.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nuk ka qetësi për Neymar, sulmohet në fushë nga tifozët e PSG (VIDEO)
Henry prezantohet tek ekipi i ri, plas gallata në studio (VIDEO)
Ankohen bizneset e Prishtinës për taksën vjetore, kërkojnë lehtësira dhe jo pengesa (VIDEO)
Zhgënjen Dortmund, bllokohet në shtëpi nga Paderborn (VIDEO)
Mbrojtësi i Kombëtares shkakton autogol në derbin e përjetshëm (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media