Home Video Lajme
Zhbllokohet sfida në "Old Trafford", Manchester United në avantazh (VIDEO)
Manchester United ka kaluar në avantazh në ndeshjen që po zhvillon ndaj Partizanit të Beogradit.

Është talenti Greenwood ai i cili realizoi brenda zonës duke shfrytëzuar mjaft mirë në top të ardhur nga Rashford. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nuk ka qetësi për Neymar, sulmohet në fushë nga tifozët e PSG (VIDEO)
Henry prezantohet tek ekipi i ri, plas gallata në studio (VIDEO)
Ankohen bizneset e Prishtinës për taksën vjetore, kërkojnë lehtësira dhe jo pengesa (VIDEO)
Zhgënjen Dortmund, bllokohet në shtëpi nga Paderborn (VIDEO)
Mbrojtësi i Kombëtares shkakton autogol në derbin e përjetshëm (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media