Home Video Lajme
Ishte duke incizuar me dron, i ndodh e papritura (VIDEO)
Një person ishte duke filmuar me dronin e tij në Kolorado, kur e papritura ndodhi.

Joshua dhe gruaja e tij po vizitonin familjen në Kolorado, të cilët vendosën të shpenzojnë një ditë në peizazhet malore të vendit, transmeton lajmi.net.

Gjersa po bënin një gjë të tillë, Joshua vendosi që të xhiroi me dronin e tij dy mijë dollarësh.

Përgjatë rrugëtimit të incizimit, droni i tij has në një shqiponjë, kur kjo e fundit e sulmon atë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nuk ka qetësi për Neymar, sulmohet në fushë nga tifozët e PSG (VIDEO)
Henry prezantohet tek ekipi i ri, plas gallata në studio (VIDEO)
Ankohen bizneset e Prishtinës për taksën vjetore, kërkojnë lehtësira dhe jo pengesa (VIDEO)
Zhgënjen Dortmund, bllokohet në shtëpi nga Paderborn (VIDEO)
Mbrojtësi i Kombëtares shkakton autogol në derbin e përjetshëm (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media