Home Video Lajme
Kështu se keni parë, Kida në shtrat dhe e mbuluar me para (VIDEO)
View this post on Instagram

This week!!! 😊

A post shared by KIDA (@kida) on

Këngëtarja e njohur, Kida ka zbuluar për të gjithë adhuruesit e muzikës së saj se këtë javë do të sjellë një projekt të ri muzikor.

Ajo ka publikuar disa foto nga xhirimet e këtij videoklipi dhe gjithçka duket të jetë drejt fundit.

Në foto Kida shfaqet e veshur vetëm me një xhaketë lejla, në një dhomë të mbushur me para.

Gjithashtu Kida ka publikuar edhe një video të shkurtër nga projekti i ri muzikor, ku duket se kënga do të jetë baladë dashurie.

Kujtojmë se Kida përflitet edhe për një bashkëpunim ndërkombëtar me këngëtarin, Maitre Gims, megjithatë ende nuk është konfirmuar.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nuk ka qetësi për Neymar, sulmohet në fushë nga tifozët e PSG (VIDEO)
Henry prezantohet tek ekipi i ri, plas gallata në studio (VIDEO)
Ankohen bizneset e Prishtinës për taksën vjetore, kërkojnë lehtësira dhe jo pengesa (VIDEO)
Zhgënjen Dortmund, bllokohet në shtëpi nga Paderborn (VIDEO)
Mbrojtësi i Kombëtares shkakton autogol në derbin e përjetshëm (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media