Home Video Lajme
Moderatorja shqiptare ngatërron emrin e të ftuarit në mes të emisionit (VIDEO)
View this post on Instagram

Moderatorja e sportit, Elmira Sadrija tregon se si ngatërroi emrin e të ftuarit gjatë emisionit live. @topchannelalbania

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

Moderatorja e sportit Elmira Sadrija ishte e ftuar në emisionin "Ftesë në 5". Ajo iu është përgjigjur pyetje të ndryshme, duke zbuluar detaje nga jeta e saj.

Një ndër pyetjet që Bieta i ka drejtuar moderatores është: "Cili është incidenti më i çuditshëm që të ka ndodhur?". Elmira ka treguar se në emisionin e saj të parë i ka ngatërruar emrin të ftuarit dhe se kjo e ka prekur shumë.

"Ka qenë emisioni i parë me tregu drejtë, prej emocioneve i kam ngatërru emrin mysafirit, edhe jam prekur shumë. Ka qenë Muharrem Sahiti dhe i kam thënë Muharrem Isufi, domethënë ia kam ngatërru me mbiemrin e panelistit tjetër", ka treguar ajo në studio.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nuk ka qetësi për Neymar, sulmohet në fushë nga tifozët e PSG (VIDEO)
Henry prezantohet tek ekipi i ri, plas gallata në studio (VIDEO)
Ankohen bizneset e Prishtinës për taksën vjetore, kërkojnë lehtësira dhe jo pengesa (VIDEO)
Zhgënjen Dortmund, bllokohet në shtëpi nga Paderborn (VIDEO)
Mbrojtësi i Kombëtares shkakton autogol në derbin e përjetshëm (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media