Home Video Lajme
Momenti kur lojtari i Romës shënon autogol (VIDEO)
Borussia Monchengladbach fitoi me rezultatin 2-1 përballë Romës në ndeshjen e vlefshme për Europa League.

Gjermanët gjetën rrjetën të parët me anë një autogoli qesharak të Fazios. Mbrojtësi kishte mundësi të largonte topin, por gaboi duke e shtyrë vetë drejt portës.


Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nuk ka qetësi për Neymar, sulmohet në fushë nga tifozët e PSG (VIDEO)
Henry prezantohet tek ekipi i ri, plas gallata në studio (VIDEO)
Ankohen bizneset e Prishtinës për taksën vjetore, kërkojnë lehtësira dhe jo pengesa (VIDEO)
Zhgënjen Dortmund, bllokohet në shtëpi nga Paderborn (VIDEO)
Mbrojtësi i Kombëtares shkakton autogol në derbin e përjetshëm (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media