Home Video Lajme
I tha të gjitha: Mozzik zbulon për herë të parë arsyen e ndarjes nga Loredana (VIDEO)
Ndarja e Mozzikut dhe Loredanës ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave muajt e fundit. Ndarjen e bëri publike vetë Loredana e cila e quajti veten nënë beqare dhe deklaroi se do e vazhdojë vetëm turneun muzikor. Ndërsa sot ka qenë rradha e Mozzikut për të folur.

Me këngën e tij të re "Dhelpër dinake", që thuhet se reperi ia ka kushtuar Loredanës, ai i thotë të gjitha. Me anë të tekstit të këngës, Mozziku zbulon se debatet ishin arsyeja pse lidhja e tyre mori fund.

"Dhelpën dinake, e kom dit prej asaj nate. Jena lodh tu bo debate. Ti moj dhelpën dinake, dhelpën dinake. S’ka ma debate, kaq e pate. Hiqmu prej qafe", është refreni i këngës.

Në një tjetër pjesë të tekstit, Mozziku tregon se ka marrë dënime nga kjo dashuri, por atij nuk i bëjnë përshtypje lotët sepse është rritur me vuajtje. "Në kët’ dashni mora gjith’ dënima e për mi la sot m’dhemb edhe shpina. Jom rrit n’shira e s’më vyn mu lotët", këndon Mozziku
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nuk ka qetësi për Neymar, sulmohet në fushë nga tifozët e PSG (VIDEO)
Henry prezantohet tek ekipi i ri, plas gallata në studio (VIDEO)
Ankohen bizneset e Prishtinës për taksën vjetore, kërkojnë lehtësira dhe jo pengesa (VIDEO)
Zhgënjen Dortmund, bllokohet në shtëpi nga Paderborn (VIDEO)
Mbrojtësi i Kombëtares shkakton autogol në derbin e përjetshëm (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media