Home Video Lajme
A do të martoheshit me një mashkull ose femër serbe? Kështu përgjigjen qytetarët (VIDEO)
Qytetarët dhanë përgjigje interesante kur u pyetën se a do të martoheshin me një mashkull ose femër serbe.

Në rubrikën “VoxPop” të emisionit “Mirage”, qytetarët u pyetën se a do të martoheshin me një mashkull ose femër serbe

Përgjigjet e tyre ishin nga më të ndryshmet, disa prej tyre befasuan me atë që thanë kur iu bë kjo pyetje.

Për të kuptuar se cilat ishin përgjigjet e qytetarëve, klikoni në linkun e mëposhtëm ku gjendet storia e plotë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nuk ka qetësi për Neymar, sulmohet në fushë nga tifozët e PSG (VIDEO)
Henry prezantohet tek ekipi i ri, plas gallata në studio (VIDEO)
Ankohen bizneset e Prishtinës për taksën vjetore, kërkojnë lehtësira dhe jo pengesa (VIDEO)
Zhgënjen Dortmund, bllokohet në shtëpi nga Paderborn (VIDEO)
Mbrojtësi i Kombëtares shkakton autogol në derbin e përjetshëm (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media