Home Video Lajme
Klajdi Haruni paska mbaruar punë me planet e dasmës, i kërkon Florit dhuratën (VIDEO)
View this post on Instagram

Do doja shume te ishte kartolina e dasmes sime 🙈 @iamflorimumajesi @petritkllokoqi @erzapecci

A post shared by Klajdi Haruni (@klajdiharuni) on

Pasi Flori Mumajesi publikoi këngën e tij më të fundit “Thjesht t’du”, Klajdi Haruni ka shprehur dëshirën për t’u martuar.

Dje kantautori u rikthye në muzikë pas një mungese tepër të gjatë, me një hit kushtuar dashurisë.

Kaq mjaftoi që Klajdi Haruni t’i kërkojë mikut të tij që t’ia këndojë në dasmë këtë këngë.

“Do të doja shumë të ishte kartolina e dasmës sime”, shkruan Klajdi i cili e ka marrë menjëherë përgjigjen e duhur nga Flori:

“E këndon vëllai yt për ty dhe për atë do t’i shkëlqej sytë”.

Klajdi është treguar gjithmonë shumë i rezervuar për jetën e tij private, por para pak ditësh la të kuptohej se zemra e tij ishte e zënë.

I ftuar bashkë me Brunon në “Klanifornia”, Klajdi pranoi publikisht se i rreh zemra për një vajzë dhe me sa duket, gjërat qenkan serioze.

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nuk ka qetësi për Neymar, sulmohet në fushë nga tifozët e PSG (VIDEO)
Henry prezantohet tek ekipi i ri, plas gallata në studio (VIDEO)
Ankohen bizneset e Prishtinës për taksën vjetore, kërkojnë lehtësira dhe jo pengesa (VIDEO)
Zhgënjen Dortmund, bllokohet në shtëpi nga Paderborn (VIDEO)
Mbrojtësi i Kombëtares shkakton autogol në derbin e përjetshëm (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media