Home Video Lajme
Çfarë përmallimi, Alvini takon gjyshin pas pesë vitesh (VIDEO)
Vogëlushi Alvin Berisha është duke përjetuar ditët më të lumtura të jetës së tij pas shpëtimit nga kampi famëkeq i "Al Hol-it" në Siri ku mbahën gjysmë të burgosur familjarët e luftëtarëve të ISIS.

Tashmë ai i është kthyer familjes pas angazhimit të emisionit italiane "Le Iene" pasi ngriti në këmbë një pjesë të mirë të shoqërisë italiane.

Në një video të postuar në Facebook nga babai i tij, Afrimi, duket momenti kur Alvini takohet me gjyshin e tij.

Ata nuk ishin parë prej pesë vitesh, që kur Alvini u dërgua nga nëna e vet në Siri, e cila iu bashkua të ashtuquajturit "Shtet Islamik". /albeu.com
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Nuk ka qetësi për Neymar, sulmohet në fushë nga tifozët e PSG (VIDEO)
Henry prezantohet tek ekipi i ri, plas gallata në studio (VIDEO)
Ankohen bizneset e Prishtinës për taksën vjetore, kërkojnë lehtësira dhe jo pengesa (VIDEO)
Zhgënjen Dortmund, bllokohet në shtëpi nga Paderborn (VIDEO)
Mbrojtësi i Kombëtares shkakton autogol në derbin e përjetshëm (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media