Home Video Lajme
Djali i Messit nuk i mban dot emocionet pasi babai i tij fitoi "Topin e Artë" (VIDEO)
MMatteo Messi u "çmend" nga gëzimi kur babai i tij fitoi për herë të gjashtë "Topin e Artë".

Lionel Messi ka fituar 6 here "Topin e Artë" në karrierën e tij, duke lënë pas kështu Cristiano Ronaldon, i cili numëron 5. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Klinsmannit i ikën nga duart fitorja (VIDEO)
Plas Humori: Buffonit i duket fëmija i mbijetuar nga tërmeti si Verrati (VIDEO)
Kush do ta fitojë "Këngën Magjike"? Flasin qytetarët (VIDEO)
Ish-ambasadori Walker e quan propagandë të Serbisë deklaratën e Vuçiqit për Reçakun (VIDEO)
Interi dhe Roma ndajnë pikët, përfiton Juventus (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media