Home Video Lajme
Interi dhe Roma ndajnë pikët, përfiton Juventus (VIDEO)
Në "San Siro" ka spektakël dhe raste, por në fund vetëm një barazim të bardhë, 0-0.

Inter dhe Roma kanë ndarë pikët në një duel emocionues, i dyti për Interin e Antonio Contes që qëndron në krye me 2 pikë më shumë se Juventusi, me një takim më pak.

Pavarësisht tentativave të shumta, as Lukaku dhe as Martinez nuk munden të "thyenin" Mirante, i cili ishte në një superformë.

Pas 15 javëve të para, zikaltërit gjenden në krye të Seria A me 38 pikë, teksa Roma mban vendin e 4 me 29 pikë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ndjekje si në filma, ç'ndodhi me durrsakun që ngriti policinë në këmbë (VIDEO)
Morena publikon videon "përvëluese", Roberti nuk mund t'i rezistojë dhe bën komentin epik (VIDEO)
"Dramë" në San Siro, Milani fiton në "frymën e fundit" (VIDEO)
"Tërmet" në San Siro, Udinese barazon rezultatin (VIDEO)
Super gol i Theo Hernandez, Milani përmbys rezultatin ndaj Udineses (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media