Home Video Lajme
Kush do ta fitojë "Këngën Magjike"? Flasin qytetarët (VIDEO)
Qytetarët kanë treguar se kush mendojnë se do të fitojë në edicionin e sivjetmë të festivalit “Kënga Magjike”.

Nesër do të mbahet finalja e madhe e festivalit “Kënga Magjike”, shkruan lajmi.net.

Këtë vit, këngëtarët po garojnë me një mision ndryshe, e që është ndërtimi i një shtëpie për një familje të prekur nga tërmeti.

Derisa ende nuk dihen të gjithë emrat që kanë kaluar në natën finale, qytetarët kanë zgjedhur këngët favorite.

Në rubrikën “VoxPop” të emisionit “Mirage” qytetarët u pyetën se kush mendojnë se do të fitojë në këtë edicion të “Këngës Magjike”.

Ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm për të mësuar se cilat ishin përgjigjet e tyre.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ndjekje si në filma, ç'ndodhi me durrsakun që ngriti policinë në këmbë (VIDEO)
Morena publikon videon "përvëluese", Roberti nuk mund t'i rezistojë dhe bën komentin epik (VIDEO)
"Dramë" në San Siro, Milani fiton në "frymën e fundit" (VIDEO)
"Tërmet" në San Siro, Udinese barazon rezultatin (VIDEO)
Super gol i Theo Hernandez, Milani përmbys rezultatin ndaj Udineses (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media