Home Video Lajme
Plas Humori: Buffonit i duket fëmija i mbijetuar nga tërmeti si Verrati (VIDEO)
Buffon dhe Ronaldo kanë takuar sot dy fëmijë nga Shqipëria të cilët i kanë mbijetuar tërmetit në Thumanë.

Po ashtu dy yjet e Juventusit ju kanë dhuruar fëmijëve edhe fanella të Juventusit.

Buffon ishte ai që bënte shaka ku njërit nga vogëlushve i tha se ai i duket sikur Marco Verrati.

Këtë surprizë për voglushët ka arritur ta realizoj Edi Rama, i cili edhe ju kishte premtuar fëmijëve se do të ja u mundësonte të kishin një fanellë të yjeve.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Avantazhi i Interit zgjat vetëm 5 minuta, barazon Lecce (VIDEO)
Zhbllokohet sfida, Interi gjen golin (VIDEO)
Ndjekje si në filma, ç'ndodhi me durrsakun që ngriti policinë në këmbë (VIDEO)
Morena publikon videon "përvëluese", Roberti nuk mund t'i rezistojë dhe bën komentin epik (VIDEO)
"Dramë" në San Siro, Milani fiton në "frymën e fundit" (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media