Home Video Lajme
Klinsmannit i ikën nga duart fitorja (VIDEO)
Jurgen Klinsmann ishte shumë pranë fitores së tij të parë në ndeshjen e dytë si trajner i Herthës së Berlinit, por të besuarit e tij shpërdoruan avantazhin e dyfishtë dhe u detyruan të kënaqen me një pikë në transfertën e vështirë ndaj Eintrachtit të Frankfurtit.

Berlinezët vinin pas 5 humbjeve radhazi, e fundit prej të cilave përballë Borussias së Dortmundit në debutimin e Klinsmann, ndërsa sot morën një pikë që mund të shërbejë për të rritur moralin e skuadrës, që pozicionohet në zonën e ftohtë të renditjes.

Lukebagio në pjesën e parë dhe Grujic në minutën e 63-të shënuan për Herthën golat që dukej se do të sillnin fitoren e munguar prej javësh, por Eintrachti u zgjua dhe riktheu baraspeshën me golat e Hintereger dhe Rode, ndërsa të dy skuadrat u kënaqën me nga një pikë.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Inter bllokohet nga Lecce, përfiton Juve (VIDEO)
Avantazhi i Interit zgjat vetëm 5 minuta, barazon Lecce (VIDEO)
Zhbllokohet sfida, Interi gjen golin (VIDEO)
Ndjekje si në filma, ç'ndodhi me durrsakun që ngriti policinë në këmbë (VIDEO)
Morena publikon videon "përvëluese", Roberti nuk mund t'i rezistojë dhe bën komentin epik (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media