Home Video Lajme
E huazoi nga ekipi i Seria A, skuadra e njohur befason me klipin prezantues (VIDEO)
Bolonja ka nënshkruar me sulmuesin 21-vjeçar, Musa Barrow në formulën e huazimit nga Atalanta.

Marrëveshja zgjat deri në verën e vitit 2021, me një mundësi blerjeje të detyrueshme. Por, ajo që tërhoqi vëmendjen e tifozëve të Bolonjës dhe futbollit në përgjithësi ishte mënyra e prezantimit të lojtarit.

Teksa dy shokë, futbollistë të Bolonjës po luanin futboll në kompjuter, në ekran u shfaq trajneri, Sinisa Mihajlovic. Serbi shkoi te Atalanta për t'i marrë në skuadër Barrow.

E gjatë bisedimeve të palëve, dy lojtarëve të lojës elektronike iu duk si ëndërr. Por, në fakt, transferimi i Barrow te Bolojna ishte i vërtetë, me 21-vjeçarin që u gjend mes Orsolini dhe Corbo në kolltuk.
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Gjendja e gruas me virusin korona është stabile dhe pa komplikime (VIDEO)
Stresi nuk di të ndalet, i bën "diss" reperit shqiptar (VIDEO)
Çorape Versace 50 dollar, vajza e Dorina Memës pozon nga makina luksoze (FOTO&VIDEO)
E tepruan me erotizmin në "Superbowl", me mijëra njerëz u ankuan për Jennifer Lopez dhe Shakirën (VIDEO)
E dhimbshme, Britney Spears ndan me ndjekësit momentin kur theu këmbën (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media